.

.

Sercowa bluza , sercowy make up :)))))


posted by mrssmith makeup on

6 comments

                
                  Dziś pragnę zaprezentować makijaż krok po kroku wykonany cieniami firmy MAC. Kolory, których użyłam to Mylar,  Paradisco, Star Violet, Carbon oraz jeden cień firmy Inglot 329.
               Jak zawsze pierwszym krokiem jest nałożenie białej kredki firmy NYX Milk 604. To ona sprawia, że moje makijaże są tak mocno nasycone barwami. Dzięki tej niesamowitej kredce, którą stosuję jako bazę zauważyłam, że nawet najtańsze cienie, powszechnie uznawane za nieco gorsze idealnie się trzymają i są przepięknie nasycone. Tu użyłam rewelacyjnego Maca, gdyż skompletowałam sobie jakiś czas temu platekę do pracy. Tak się tłumaczę czemu nie wykorzystałam tańszych produktów ;)))) 

              Drugi krok to nałożenie w kąciku cienia Paradisco. Wklepujemy go do połowy powieki tak jak na zdjęciu. Następnie tuż nad powieką ruchomą nakładam i mocno rozcieram cień 329. Moooocno go rozcieram..... i rozcieram, aż stanie się jedynie mgiełką. Na powiece ruchomej aplikuję cień Star Violet. Lekko rozcieram granicę między cieniami Paradisco, a Star Violet.
          Następnym krokiem jest roztarcie cienia Star Violet nad powieką ruchomą, tak, aby połączył się i ładnie przechodził w odcień 329. W samym kąciku zewnętrznym oka rozcieram kolor Carbon (czarny). Pod brwią aplikuję cień Mylar ( beżowy) i mocno rozcieram zmiękczając granice cieni.   Na tym można poprzestać. Wytuszować rzęsy i makijaż zrobiony :), ale ja jako psychofanka czarnej kreski musiałam ją jeszcze dodać na oku jaki i w środku  :) 
        Makijaż inspirowany bluzą :)))     Kreseczkę wykonałam jak zwykle moim ulubionym eyelinerem z Rossmanna.. Koszt to 8 zł :) Uwielbiam go i jestem mu wierna od dłuższego czasu porzucając inne eyelinery topowych marek :)
        Na ustach jak zwykle Clarins instant light natural lip perfector.. tym razem odcień 02 :) Pisałam już wiele razy jaki to jest przecudowny produkt, więc nie będę Was zanudzać :)) Polecam :***
6 comments

  1. Anonimowy

Leave a Reply